Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Prodazba na uvezeni avtomobili

prodazba na avtomobili

Delcevo

Делчево

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 117

Audi A3 1.9 TDI 105 ks.2004

3 999 ЕУР

Toyota RAV4 2.2 d. 136 ks. 2007

7 500 ЕУР

Seat Cordoba 1.4 TDI 51 kw 2008

3 750 ЕУР

VW Polo1.2 i 44 kw 2010

4 999 ЕУР

TOYOTA YARIS 1.4 d.90.ks.2006god

4 750 ЕУР

VW Tiguan 2.0tdi 140 ks 4x4 2008

9 500 ЕУР

VW Polo 1.6tdi 90ks 2010

5 500 ЕУР

Mazda 2 1.4hdi 51kw 2009

3 999 ЕУР

Volvo V50 1.6 HDI 80kw 2007

4 200 ЕУР

Skoda Fabia 1.4tdi 51kw 2008

3 500 ЕУР

VW Golf 5 1.9tdi 105ks 2004

4 300 ЕУР

Peugeot 5008 1.6hdi 109ks 2010

5 999 ЕУР

VW Golf 5 1.9 TDI 90ks 2007

4 500 ЕУР

SKODA FABIA 1.4 TDI 51 kW 2008 god

3 500 ЕУР

Ford Fusion 1.4tdci 50kw 2007

3 500 ЕУР

AUDI A4 2.0 TDI 140 ks -05

4 500 ЕУР

BMW 520D 184ks 2012

14 999 ЕУР

VW JETTA 1.9 TDI 105 ks.2008 god

4 999 ЕУР

22 ноем. 07:24

MAZDA 2 1.4 HDI 51 kW.2009 god

3 999 ЕУР

19 ноем. 17:54

Bmw 318d 122ks 2006

5 500 ЕУР

17 ноем. 22:45

VW Golf 5 Plus 1.9tdi 105ks 2005

4 200 ЕУР

15 ноем. 07:11

VW Golf Plus 1.9tdi 105ks 2006

4 200 ЕУР

15 ноем. 07:11

Mercedes-Benz A 160cdi 90ks 2006

3 300 ЕУР

15 ноем. 07:11

Skoda Octavia 1.9tdu 105ks 4x4 2006

3 999 ЕУР

15 ноем. 07:11

Bmw 320d 163ks 2006

5 500 ЕУР

15 ноем. 07:11

VW Passat 2.0tdi 140ks 2005 highline

5 500 ЕУР

15 ноем. 07:11

Mercedes-Benz C 220cdi 170ks 2008

9 500 ЕУР

12 ноем. 07:13

AUDI A4 2.0 TDI 140 ks. 2005 god

4 700 ЕУР

07 ноем. 07:15

PEUGEOT 107 1.0 i 44 kw. 2013 God

4 500 ЕУР

02 ноем. 06:56

Suzuki SX4 1.9 DDIS 122 ks 4x4 2007

4 999 ЕУР

Kia Ceed 1.6 CRDI 80kw 2009

4 500 ЕУР

20 септ. 23:56

SEAT LEON 1.9 TDI 105 ks.2006 god

4 300 ЕУР

20 септ. 23:28

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 ks -04

2 999 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации