Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Primat Dooel Stip, Примат Дооел Штип

PRIMAT Dooel STIP

.....Наше Лично Производство и Продажба Достава Веднаш...
.....Наше Лично Производство и Продажба Достава Веднаш...
A - Тестирани производи

1. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО
Жабици за скеле стабилни и вртливи,со Т-штраф и без Т-штраф,
Кајли за шеловање на оплати,
Натезни глави за во градежништвото,
Продолжетоци - наставци за скеле,
Коцки(калупи) за испитување на бетон.

*Примат Дооел Штип* Ул Верациривири бр.20 Штип Дипл.маш.инг.Лазар Јорданов 070 210776 тел.фах.032 380375 E-mail...primatstip@yahoo.com


..цени по договор на големо и мало модел и достава.....по договор..
...Производите се како на сликите.........
...побарајте не .. за се има договор..
...26 година македонски производи...

Ul. Veraciriviri br. 20. Stip

Shtip

Shpalljet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 96
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione