Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Продавница на Пазар3

Отворете продавница - зголемете ја продажбата!

Многу компании имаат сопствени веб продавници, но со многу малку посетители. Пазар3 има 2 милиони посетители секој месец. Со отварање на продавница на Пазар3, Вашата компанија може да биде дел од најголемото место за тргување во Македонија.

Предности од продавница на Пазар3

  • Проширување на базата на купувачи со привлекување на нови од Македонија и надвор од државата. Вашиот бренд ќе биде прикажан во огласите.
  • Посетителите што гледаат еден оглас од продавницата, можат да ги видат и останатите огласи што ги содржи Вашата продавница.
  • Сите огласи од Вашата продавница ќе бидат прикажани на една листа и со тоа ќе се овозможи полесно да управувате со Вашите огласи.

Што е вклучено?

  • Добивате при пејд сметка на Вашата продавница, што овозможува поевтин начин на огласување, во споредба со останатите методи за плаќање. Преку при пејд сметка добивате заштеда на време за да можете да регистрирате повеќе огласи.
  • Добивате детален преглед на трансакциите во Вашата продавница. Имате целосна контрола на Вашиот маркетинг буџет.
  • Вашата продавница ќе добие сопствен линк: www.pazar3.mk/претпријатие
  • Добивате корисна статистика и откривате за кои производи и услуги се заинтересирани Вашите купувачи.

Тие отворија продавница на Pazar3.mk и го проширија својот бизнис.

Регистрирај продавница!

Пополни го формуларот за регистрација!

За повеќе информации испратете ни електронска пошта пополнувајќи го долунаведениот формулар или контактирајте го нашиот Менаџер за Продавница:
Канцеларија: +389 (0) 47 55 11 66
Мобилен: +389 (0) 76 31 14 44

Контактирај го Пазар3 - Центарот за грижа на корисници

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации