Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nov laptop Acer koristen 1 godina

5 500 MKD

Shitet nga: Jasminka 02 Mar 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Manastir
Prodhuesi
Acer
Modeli
Aspire
SE PRODAVA Nov laptop Acer 1640 koristen 1 godina Cena 5.500 den.
Jasminka
075380065
Leaflet
Në fillim