Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Manastir

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Manastir , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Manastir ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

31 Jan 22:54
Линк
Vetura  ·  Citroën  ·  C1  ·  Manastir

!!!OTKUP NA MOTORNI VOZILA!!!

9 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Sot 13:45 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Manastir

Шкода Октавија 2018 година 1.6 тди 115 кс

14 490 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:53 Banesa  ·  Manastir

Se izdava nov apartman vo centar

Numri i dhomave: 3
Sot 10:32 Telefona celular  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Manastir

REALME 10 KAKO NOV EKSTRA

8 900 MKD

Sot 08:20 Telefona celular  ·  Друга марка  ·  Xiaomi Redmi Note 12  ·  Manastir

REDMI NOTE 12 PRO 5G KAKO NOOV

12 900 MKD

Dje 20:44 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Antikë dhe Art  ·  Manastir

SE PRODAVAAT STARINSKI RABOTI ZA LJUBITELI NA ANTIKA

1 MKD

Dje 18:03 Banesa  ·  Manastir

SE IZDAVA STAN NA UL.PARTIZANSKA BITOLA

1 MKD / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 60
Dje 17:43 Banesa  ·  Manastir

SE IZDAVA STAN VO NASELBA KARPOS BITOLA

1 MKD / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 17:05 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Manastir

FIAT PUNTO 3ka 1.2 BENZ.

3 150 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Dje 16:59 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Manastir

FORD FOKUS SW 1.6 TDCI. !!!! - MOZI I ZAMENA

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Dje 16:58 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Manastir

CHEVROLET SPARK

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Dje 13:43 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 300  ·  Manastir

Mercedes-Benz E 300

27 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:10 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Manastir

Renault Megane 2014 1.5dci NAVI

7 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:03 Shtëpi  ·  Manastir

SE IZDAVA KUKA NA SIROK SOKAK

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Dje 08:12 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Manastir

Fiat punto 1.2 benzin 2003 god.. so 157 000 km

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 01:12 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Fitnes/Ushtrime  ·  Manastir

Se prodava Orbitrek

9 000 MKD

Dje 00:53 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Manastir

RUTER - Linksys WRT54GL-EU Wi

600 MKD Намалена цена

Dje 00:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Manastir

Golf 4

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
22 Shk 20:38
Линк
Pajisje Audio  ·  Të tjera  ·  Manastir

Prodazba na cel asortiman

5 000 MKD

22 Shk 18:02 Të tjera  ·  Manastir

Sankerski stolici

2 000 MKD

22 Shk 14:35 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Manastir

МАГАЦИНСКИ ПРОСТОР

Numri i dhomave: 6
22 Shk 14:28 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Manastir

СТАН КАЈ ВЕТЕРИНАРНА

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
22 Shk 12:49 Banesa  ·  Manastir

Se izdava nov stan vo centarot na Bitola

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
22 Shk 10:52 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Manastir

ЦЕНТАР, РЕНОВИРАН СПРАТ, ПРИЗЕМЈЕ И ДВОР

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
22 Shk 10:01 Auto sallon Vetura  ·  Tata  ·  Telcoline  ·  Manastir

TATA TELCOLINE 2.0 TD 90 KS OFFROAD VO TOP SOSTOJBA

5 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 09:55 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Manastir

AUDI A3 2.0 TDI 140KS 2009GOD FACELIFT EURO5

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 08:06
Линк
Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për kuzhinë  ·  Manastir

Povolna kujna

38 000 MKD

21 Shk 16:38 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Manastir

Се продава, може и замена со моја доплата

1 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Shk 10:17 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Manastir

Мали пекинезери

4 500 MKD

21 Shk 10:16 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Manastir

OPEL ASTRA GTC 1.7CDTI 101KS. FACELIFT (COSMO)

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 10:16 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Manastir

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0TDI 140KS. 6 BRZINI (4 MOTION)

8 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Manastir nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione