Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Laptop HP 250 G4

Shitet nga: Цветанка 19 Qer 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shtip
Prodhuesi
HP
Се продава лаптоп HP 250 G4:CPU i3-5005U 2GHz - RAM 4GB - HDD 500GB - 15.4'' monitor- полнач - торба. Лаптопот е во исправна состојба, не е користен и нема никакви хардверски проблеми. Цена по договор.
Цветанка
070254853
Leaflet
Në fillim