Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shtip

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Shtip , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shtip ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.


Sot 15:24 Telefona celular , Shtip

Xiaomi redmi 9T

6 000 MKD

Sot 06:05 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Shtip , Karbincë

Luksuzna Vila so Bazen Kozjak

200 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 05:55 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Tryeza dhe Karrige , Shtip

Клуб маса

4 800 MKD

Dje 21:20 Vetura , Shtip

Продавам Renault Scenic

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:04 Makina dhe Inventarë Të tjera , Shtip

Vending kafemati eftino

100 EUR

Dje 18:14 Shitorja Vetura , Shtip

VW ARTEON ELEGANCE DSG 110 KW 2017 Godina

25 500 EUR Намалена цена

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:58 Vetura , Shtip

ford

3 300 EUR

Dje 14:14 Shitorja Vetura , Shtip

FIAT DOBLO MAXI 77 KW 2016 Godina

9 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:24
Линк
Banesa , Shtip

ИЗНАЈМУВАМ СТАН ВО ЦЕНТАР НА ГРАДОТ ШТИП

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 11:14 Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Shtip

Selva motoren brod

15 000 EUR

06 Dhj 20:28 Shtëpi , Shtip

Kuka vo nas. DUZLAK

46 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
06 Dhj 18:06 Vetura , Shtip

ford

3 300 EUR

06 Dhj 10:50 Telefona celular , Shtip

Samsung s21fe

10 000 MKD

06 Dhj 10:32 Telefona celular , Shtip

Iphone 11

14 000 MKD

05 Dhj 16:26 Telefona celular , Shtip

Se prodava Iphone 11

250 EUR

05 Dhj 14:28
Линк
Vetura , Shtip

Audi A3

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Dhj 02:57 Shitorja Vetura , Shtip

SK-584-SO – КЕЦ Штип

50 000 MKD

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Dhj 01:23 Shitorja Vetura , Shtip

SK-405-VN – КЕЦ Штип

39 000 MKD

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 23:28 Banesa , Shtip

Ubavo ureden stan vo centar

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
04 Dhj 15:41 Vetura , Shtip

Passat b6 1.9

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 13:43 Shitorja Vetura , Shtip

SEAT LEON 1.6 TDI 77 KW 2013 Godina

9 000 EUR Намалена цена

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Dhj 10:44 Makina bujqësore dhe pyllore Makina lidhëse , Shtip

PRIKLUCNI MASINI

04 Dhj 10:32 Vetura , Shtip

AUDI A4 S-line

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 10:26 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Shtip

Polovni traktori

03 Dhj 12:29
Линк
Vetura , Shtip

Prodavam mnogu socuvan Golf5

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Dhj 15:20 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje salloni , Shtip

Prodavam trosed, koristen zacuvan

3 000 MKD

02 Dhj 08:30 Shërbime Zejtarë/Artizanate , Shtip

Aluminski ogradi gelenderi parmaka

80 EUR

01 Dhj 21:16 Vetura , Shtip

SE PRODAVA MERCEDES BENZ CLC C180

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Dhj 06:05 Kafshë shtëpiake Qen , Shtip

Se podaruva

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shtip nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione