Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Playstation 3

12 000 MKD

Shitet nga: Benjamin 09 Shk 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Продавам Плејстејшн 3 + CD- FIFA15 со еден контролер.
Benjamin
072762222
Leaflet
Në fillim