Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Kumanovë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Kumanovë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Kumanovë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 10:33
Линк
Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Kumanovë

Peugeot 208 1.4 benzin 70kw Auto Plac Zurich

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 15:51
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Kumanovë

Arteon 2.0

27 500 MKD Намалена цена

15 Shk 14:23
Линк
Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Kumanovë

Opel Astra K 1.4 Benzin 92 Kw Auto Plac Zurich

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999

Sot 14:45 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Kumanovë

Seat Leon FR 2.0 Tdi 110 kw Auto Plac Zurich

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:45 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Kumanovë

Audi A3 Sportback 2.0 Tdi S-Line 135kw Auto Plac Zurich

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:13 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Kumanovë

MERCEDES-BENZ VITO 111 CDI 2.2 DIESEL 08 AUTOPLAC ZAZO

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:15 Makina dhe Vegla  ·  Kumanovë

Masini za pletenje na vunica SINGER

100 EUR

Sot 11:54 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  206  ·  Kumanovë

Peugeot 206 + 1.4 Benzin 54 Kw Auto Plac Zurich

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:37 Hapsirë afariste  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Kumanovë

Дуќан / Dukjan

150 EUR / muaj

Sot 11:30 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Kumanovë

Ford Focus 1.6 dizel

1 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:34
Линк
Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Lancer  ·  Kumanovë

LANCER 2010 SPORTBACK 2.0 TDI 140KS

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kumanovë

PASSAT 2.0,TD REG.SO OPREMA

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:41 Vetura  ·  Renault  ·  Fluence  ·  Kumanovë

Renault Fluence 1.5 DCI, 110 KS, prv sopstvenik

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:33 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Kumanovë

Renault pagination 150ks 2.0dci

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:53 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Kumanovë

OPEL CORSA C TWIN SPORT

3 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:33 Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Kumanovë

RENAULT SCENIC 1.9DCI����REG.MK KLIMA 7 SEDISHTA 1500€!!

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:13 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  430  ·  Kumanovë

Bmw 430 Dizel GrandCupe 190 kw Auto Plac Zurich

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:33 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Kumanovë

Peugeot 208 1.4 benzin 70kw Auto Plac Zurich

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:33 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Kumanovë

Fiat Punto 1.4 benzin 77kw Auto Plac Zurich

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:47 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 140  ·  Kumanovë

MERCEDES A140-REG SO OPREMA

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:12 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Kumanovë

Audi Q5

31 500 MKD

22 Shk 20:21 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Kumanovë

Skoda Fabia 1.4tdi 2008

4 490 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 19:37 Banesa  ·  Kumanovë

SE PRODAVA STAN VO BLIZINA NA MONOPOL

1 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 40
22 Shk 18:13 Vetura  ·  Opel  ·  Agila  ·  Kumanovë

OPEL AGILA 1.3 CDTI 55KW ECOFLEX NAJNOV UVOZ CH

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 17:55 Vetura  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Kumanovë

SUZUKI GRAND VITARA 1.9 DIZEL��������NOV UVOZ CH KLIMA 4X4!!

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 16:32
Линк
Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Kumanovë

Mazda 3 2011 g. 85 KW (115 hp)

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 15:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Kumanovë

VW Polo 1.4 BlueMotion

6 350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Shk 13:32 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina ndërtimi  ·  Kumanovë

Masina Grejder

22 Shk 12:00 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Kumanovë

Stanovi nova gradba-Bul 3-ta MUB

1 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
22 Shk 10:39 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Kumanovë

Garnitura

20 000 MKD

22 Shk 09:31 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Kumanovë

Opel Corsa 1.3 cdti eco flex 55kw 2010 god

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Shk 07:12 Shtëpi  ·  Kumanovë

Se prodava kuca vo Kumanovo

300 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
22 Shk 00:51 Vetura  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Kumanovë

Renault Kangoo 1.5 dci

4 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Shk 21:42 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Kumanovë

PS4 Slim so 4 igri i so 1 kontroler

21 Shk 21:39 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Kumanovë

Renault Laguna 150ks 2.0 dci 2008

5 000 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 21:39 Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Kumanovë

Audi A7 Sportback Perfektna Cena po Dogovor

1 EUR Намалена цена

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Kumanovë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione