Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

HUAWEI P20 LITE

0 MKD

Shitet nga: pece milosevski 03 Tet 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Manastir
Prodhuesi
Huawei
Modeli
P20 lite
Dvata telefoni se vo odlicna sostojba
Cena 8500 huawei p20 lite
Xiaomi pocophone 14500
Dobro zacuvani
pece milosevski
076866210
Leaflet
Në fillim