Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nikon D3300AF-P 18-55Vr Kit

350 EUR

Shitet nga: Nikon 18 Shk 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Fotoaparate
Profesionalen DSLR fotoaparat vo mnogu dobra sostojba koristen malku za domasna upotreba, so Loverpo profi tirbica plus 32 gb memoriska so nego.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione