Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 18:15
Линк
Banesa  ·  Shkup

Apartman za kratok prestoj/Short stay

1 500 MKD / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
14 Pri 16:47
Линк
Vila  ·  Shkup  ·  Studeniçan

Prodavam Vikendica

31 500 EUR

14 Pri 09:37
Линк
Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS5  ·  Shkup  ·  Karposh

3 месеци искористено PS5

27 000 MKD


Sot 18:22 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup  ·  Sopisht

Plac vo Sopiste

50 EUR

Sot 18:19 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup

RENAULT MEGANE 1.5DCI DYNAMIC-13

5 200 EUR Намалена цена

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:15
Линк
Makina për kamping  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se prodava kamp prikolka

6 500 EUR

Sot 18:15
Линк
Banesa  ·  Shkup

Apartman za kratok prestoj/Short stay

1 500 MKD / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 18:15
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Apartman za kratok prestoj Short stay*

Numri i dhomave: 1
Sot 18:15 Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Станот е нова градба

Numri i dhomave: 3
Sot 18:08 Të tjera  ·  Shkup  ·  Saraj

Invalidska kolica

3 000 MKD

Online
Sot 17:59 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Petrovec

PRODAVAM IMOT OD 4000M2 RZHANICHINO, PETROVEC, SKOPJE

150 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 17:59 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Fotoaparate  ·  Shkup  ·  Butel

Prodavam Nikon D5600

28 000 MKD

Sot 17:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Passat 2.0 TDI-2011-DSG-F1-Uvezen Od Chvajcarija

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Butel

Golf 3 1.9 2.000 eur.

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:52 Banesa  ·  Shkup  ·  Çair

Се продава

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Sot 17:49 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se Iznajmuva Stan vo Debar Maalo

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Sot 17:45
Линк
Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup

Селидби

Sot 17:42 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Се продава стан во Ѓорче Петров

96 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 17:34 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Shkup

OPEL INSIGNIA 1.6 CDTI 110KS EXECUTIVE 2018/2019G

14 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 17:34
Линк
Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продава Mazda 6

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:33
Линк
Shitore Shërbime  ·  Të tjera  ·  Shkup

Pozajmici so vozila i nedviznost

10 000 EUR

Sot 17:32 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Edinstvena ekskluzivna ponuda na Vodno

1 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:20 Orë dhe Aksesorë  ·  Unisex  ·  Shkup  ·  Centar

Prodavam Garmin Venu Smartwatch

10 000 MKD

Sot 17:19 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup

VOLKSWAGEN POLO 1.6 TDI 80KS COMFORTLINE 2018G 66.000KM!

11 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 17:18 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Çair

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЧАИР

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Online
Sot 17:16 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup

VOLKSWAGEN POLO 1.6 TDI 80KS COMFORTLINE 2018G

11 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 17:14 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Се изнајмува опремен стан - 51м2

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:08 Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam Renault Megane SCENIC

Viti: 2004
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 17:08 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 17:07 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Çair

Fotelja Relax eftino....

7 500 MKD

Sot 17:06 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Vladimirec T 25

1 550 EUR

Sot 17:06 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Shkup

Prevoz niz cela mk

Sot 17:04 Konzolatë për lojëra  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Centar

oculus quest 2 vr headset

19 999 MKD

Sot 16:59 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Renault Scenic 1.5dci 63kw expression

5 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:54 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Apartmani za kratok prestoj / Апартмани за краток престој

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Online
Sot 16:44 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkup  ·  Centar

MERCEDES-BENZ C-CLASSE COUPE 220CDI 170HP 9GTRONIC AMG Line

36 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:40 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

СЕ ИЗДАВА НОВ СТАН ВО ВЛАЕ

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 16:39 Banesa  ·  Shkup  ·  Çair

shite banes xhokened kati 4

Numri i dhomave: 3
Sot 16:37 Shitore Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Centar

Se bara higienicarka cistacka

30 000 MKD

Sot 16:35 Hapsirë afariste  ·  Zyra  ·  Shkup  ·  Centar

Blok40 Biznis Centar - kancelariski prostor

Sot 16:34
Линк
Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Кожна гарнитура

33 000 MKD

Sot 16:32 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 16:32 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  Berlingo  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

CITROËN BERLINGO 2.0 HDI DIZEL 66 KW 90 KS

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione