Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Zemjodelska Mehanizacija

0 MKD

Shitet nga: NAKE 01 Pri 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se Prodavaat Traktori John Dere 73 Konjski Sili 3500 evra i Drugiot 65 Konjski Sili 3500 evra,Baliracka, Kosacka Klas 750 evra, I Obrkjacka Klas 500 evra,I Masina Za Vadenje Na Semki Od Tikva 4000 Evra
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione