Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Sveti Nikollë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Sveti Nikollë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Sveti Nikollë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 01:22 Makina dhe Vegla  ·  Sveti Nikollë

AVTO DIGALKI DIZALICI

1 EUR

19 Maj 17:32 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Друга марка  ·  Solis  ·  Sveti Nikollë

Se prodava tractor Solis 75 4×4 Cena po dogovor

18 Maj 17:37 Shtëpi  ·  Sveti Nikollë

Kuka na Septemvriska30

30 000 EUR

Numri i dhomave: 5
14 Maj 12:27 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Sveti Nikollë

BMW 320cdi cabrio 2005

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 22:19 Makina dhe Inventarë  ·  Të tjera  ·  Sveti Nikollë

Se prodava masina za secenje

12 Maj 11:47 Makina dhe Vegla  ·  Sveti Nikollë

Generator / agregat

1 MKD

11 Maj 17:57 Кafshët e fermave  ·  Sveti Nikollë

Prodavam 150 ovci

1 MKD

09 Maj 19:20 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Sveti Nikollë

Opel astra f

500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 19:09 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Sveti Nikollë

Bmw 320 e90 2011

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 17:04 Vila  ·  Sveti Nikollë

Se prodava vikendica

18 000 EUR

29 Pri 22:20 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sveti Nikollë

Dolni livadi

26 Pri 09:07 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Sveti Nikollë

prodavam letni gumi

300 MKD

21 Pri 15:34 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Sveti Nikollë

Seat Leon

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 14:12 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Sveti Nikollë

YAMAHA X-MAX

6 150 EUR

20 Pri 01:33 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sveti Nikollë

PRODAVAM PLACEVI

4 EUR

18 Pri 18:28 Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Sveti Nikollë

Seat Altea

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 15:48 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Sveti Nikollë

Audi A3 2.0 140ks

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 18:32 Shtëpi  ·  Sveti Nikollë

Во центарот на Свети Николе, куќа

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
14 Pri 10:49 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sveti Nikollë

СЕ ПРОДАВА ШУМА И ЗЕМЈА

14 Pri 10:43 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sveti Nikollë

СЕ ПРОДАВА НИВА

14 Pri 10:42 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sveti Nikollë

СЕ ПРОДАВА НИВА

13 Pri 10:05 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sveti Nikollë

Kupuvam zemjiste

09 Pri 05:17 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sveti Nikollë

Zemjodelsko zemjiste

180 MKD

06 Pri 13:01 Makina dhe Vegla  ·  Sveti Nikollë

Sealka Amazonka

1 MKD

04 Pri 04:16 Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped  ·  Helmetë/Mbrojtje/Veshje  ·  Sveti Nikollë

Alpinestar Moto Oprema

1 500 EUR

27 Mar 21:56 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sveti Nikollë

Niva parcels za poveke namena

71 MKD

26 Mar 19:38 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Sveti Nikollë

Audi A3

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 05:22 Makina dhe Vegla  ·  Sveti Nikollë

Пумпа за вода

13 500 MKD

23 Mar 00:11 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Sveti Nikollë

Megane

2 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Mar 20:21 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Sveti Nikollë

Приколка Т600 брако

30 000 MKD

18 Mar 13:56 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina lidhëse  ·  Sveti Nikollë

Klas dominant baliracka

1 800 EUR

18 Mar 13:55 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  560  ·  Sveti Nikollë

Traktor IMT 560

3 500 EUR

16 Mar 23:36 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sveti Nikollë

Prodavam Niva vo Sv. Nikole

1 MKD

15 Mar 20:31 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sveti Nikollë

SE PRODAVA NIVA

15 Mar 18:02 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Sveti Nikollë

Renault

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Mar 10:33 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Sveti Nikollë

Ford 2000

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Mar 20:54 Të tjera  ·  Sveti Nikollë

опрема за локал

1 EUR

08 Mar 15:12 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sveti Nikollë

Продажба на нива

3 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Sveti Nikollë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione