Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Traktor Fiat 450

Shitet nga: Veis 01 Sht 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Fiat
Modeli
450
Se prodava odlicno zacuvan Traktor Fiat 450 vo odlicna sostojba so novi gumi bez nikakvi popravki.traktorot e garaziran I odlicno socuvan.Cena po dogovor.Za kes extra cena.
Në fillim