Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Prilep

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Prilep , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Prilep ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

28 Nën 17:57
Линк
Vetura , Prilep

Volkswagen Polo 2007 1.4 Benzin

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

Sot 09:27
Линк
Shitorja Vetura , Prilep

BMW F30 320D 163HP FACELIFT

19 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 06:17 Vetura , Prilep

BMW 318 - 2.0D F31 EFFICIENT DYNAMICS Edition

11 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 04:06 Vetura , Prilep

Citroen DS4 2012 1.6 E- HDI 115HP

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Dhj 17:07 Banesa , Prilep

Se prodava luksuzno opremen stan

Numri i dhomave: 4
08 Dhj 17:06
Линк
Konzolatë për lojëra , Prilep

Ps5 igra hitman 3

3 000 MKD

08 Dhj 17:06 Konzolatë për lojëra , Prilep

ps5 igra hitman 3

3 000 MKD

08 Dhj 17:05
Линк
Hapsirë afariste Dyqane dhe Trafika , Prilep

DELOVEN PROSTOR

08 Dhj 17:04 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Prilep , Krivogashtan

Se prodava 539

1 MKD

08 Dhj 17:04 Banesa , Prilep

Se izdava stan vo Prilep

Numri i dhomave: 2,5
08 Dhj 17:04 Tokë/Fusha dhe farma , Prilep

ОРЕОВЕЦ ПЛАЦ

11 000 EUR

08 Dhj 11:55 Të tjera , Prilep

Downhill velosiped

1 EUR

08 Dhj 05:55 Banesa , Prilep

Стан на приземје 53м2

51 000 EUR

Numri i dhomave: 2
08 Dhj 00:13 Vetura , Prilep

PRODAVAM WV CEDDY 1.9 TDI 77KW 2007 GOD TOVARNO

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Dhj 20:40 Tokë/Fusha dhe farma , Prilep

Prodazba na niva

06 Dhj 11:07 Vetura , Prilep

Golf 5 2.0 disel

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Dhj 20:45 Tokë/Fusha dhe farma , Prilep

Se izdava/iznajmuva Objekt

04 Dhj 17:17 Shitorja Vetura , Prilep

SK-2471-AE – КЕЦ Прилеп

160 000 MKD

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 10:29 Vetura , Prilep

Tojota Aygo

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 01:10 Vetura , Prilep

Volvo XC60 – Business

21 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Dhj 09:14 Kafshë shtëpiake Qen , Prilep

Се продава ЛЕА

02 Dhj 14:27
Линк
Vila , Prilep

Vikendica so dvorno mesto

15 000 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Prilep nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione