Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Traktor IMT 533

0 MKD

Shitet nga: Slobodan 17 Maj 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Berovë
Prodhuesi
IMT
Modeli
533
Се продава трактор IMT-533.
Тракторот е во возна состојба, пали-вози.
Направен е комплетен сервис пред неколку месеци.
Заедно со тракторот се продава и приколк.
Цена по договор.

број за контакт: 070 303 166
лице за контакт: Слободан
Slobodan
070303166
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione