Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Berovë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Berovë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Berovë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 22:27
Линк
Të tjera  ·  Berovë

Dabovi bocvi za vino i rakija

1 EUR

04 Pri 16:19
Линк
Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Berovë

Fiat Stilo 1.9 Disel 120HP Mutlijet

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 22:27 Të tjera  ·  Berovë

Dabovi bocvi za vino i rakija

1 EUR

Dje 18:47 Vetura  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Berovë

Toyota RAV 4 benzin plin 2006

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Pri 16:51 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Berovë

elektricen velosiped

380 MKD

08 Pri 22:30 Të tjera  ·  Berovë

Pikado Shigjeta Strelce

20 EUR

05 Pri 11:03 Vetura  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Berovë

Се продава кола Renault

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Pri 16:19
Линк
Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Berovë

Fiat Stilo 1.9 Disel 120HP Mutlijet

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Pri 22:33 Shtëpi  ·  Berovë

Se prodava vikend kukja vila vo Suvi Laki, Berovo

49 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 5
02 Pri 05:36 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Massey Ferguson  ·  Drug model  ·  Berovë

Massey Ferguson 3630

29 Mar 15:00 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  MAN  ·  18.480  ·  Berovë

Tgx 480 euro6

16 200 EUR

29 Mar 14:51 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  MAN  ·  18.480  ·  Berovë

Tgx 480 eev

13 200 EUR

27 Mar 19:00 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Berovë

se prodava niva za gradenje fotovoltajci

30 EUR

20 Mar 19:30 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Berovë

Zemja vo Pehcevo

16 Mar 16:29 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Berovë

PS4 Slim Version

13 000 MKD

15 Mar 17:49 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  MAN  ·  TGX  ·  Berovë

Man tgx 480

17 200 EUR

14 Mar 02:50 Vetura  ·  Acura  ·  MDX  ·  Berovë

Stan vo Centar

Viti: 50-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Mar 11:24 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Berovë

Vila objekt za obavuvanje na turisticka dejnost

350 000 EUR

Numri i dhomave: 8
11 Mar 09:05 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Berovë

Јоркширски териер Yorki

1 MKD

01 Mar 14:38 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Berovë

Naprecni nosaci/bagaznik

5 000 MKD

29 Shk 15:54 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Berovë

iceRiver ks0 miner

159 EUR

27 Shk 19:07 Banesa  ·  Berovë

Се продава стан во Берово

40 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
22 Shk 15:00 Banesa  ·  Berovë

Stan od 67m2 na odlicna lokacija vo Berovo

44 000 EUR

Numri i dhomave: 2
21 Shk 19:59 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Berovë

Mazda 6 2007 2.0 dizel

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 17:12 Shitja me shumicë/Mall  ·  Të tjera  ·  Berovë

Paleti drveni

17 Shk 02:23 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Berovë

Livada nad selo Negrevo Pehcevo

16 Shk 14:34 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Qilimë dhe Perde  ·  Berovë

Se prodavaat tepisi

6 000 MKD

15 Shk 15:44 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Berovë

Niva nad selo Negrevo Pehcevo

13 Shk 10:26 Të tjera  ·  Berovë

Инвалидска количка

86 000 MKD

09 Shk 23:16 Të tjera  ·  Berovë

Raftovi,zakacalki i kukli za butik.Biro i fiskalna kasa

1 EUR

08 Shk 19:02 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Berovë

Iphone 14 pro max

830 EUR

04 Shk 01:56 Të tjera  ·  Berovë

Инвалидска количка

86 000 MKD

29 Jan 17:18 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Berovë

Land Rover Frelender

28 Jan 18:02 Të tjera  ·  Berovë

Dabovi bochvi

27 Jan 09:36 Vetura  ·  Volvo  ·  V50  ·  Berovë

Volvo V50

1 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Jan 23:35 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  MAN  ·  TGX  ·  Berovë

Man TGX 500

33 000 EUR

18 Jan 17:09 Shtëpi  ·  Berovë

Се продава Вила на Беровско езеро

Numri i dhomave: 5
18 Jan 15:38 Shitja me shumicë/Mall  ·  Të tjera  ·  Berovë

Јаглен за печење

16 Jan 08:39 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Kros/Enduro  ·  Kawasaki  ·  KXF  ·  Berovë

Kawasaki KXF450

3 650 EUR

10 Jan 06:49 Vetura  ·  BMW  ·  330  ·  Berovë

Се продава BMW e46 330

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Jan 04:18 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Berovë

Se prodava

04 Jan 09:33 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Berovë

Airpods pro 2

140 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Berovë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione