Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Trakpor IMT 533

3 200 EUR

Shitet nga: Bojan 20 Qer 02:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vinicë
Prodhuesi
IMT
Modeli
533
IMT 533 odlicno odrzuvan moze da se vidi i proba vo sekoe vreme moze zamena za duplak zatoa i se prodava
Leaflet
Në fillim