Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Vinicë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Vinicë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Vinicë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 11:29 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Vinicë

Двосед и тросед

200 EUR

13 Pri 09:42
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Vinicë

Se prodava WV TIGUAN 2.0 TDI 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Pri 09:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Друг модел  ·  Vinicë

T-Cross 1.6 TDI

Viti: 2019
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
13 Pri 02:54 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Vinicë

Odlicen plac vo Vinica

12 Pri 10:47 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vinicë

VW GOLF 7 1.6 tdi 2014 god registriran MK tabli

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 10:47 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Vinicë

PEUGEOT 308 PREMIUM 1.5 hdi 2019 godina

11 600 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Pri 10:45 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vinicë

VW PASSAT 1.6 tdi 120 ks HIGH LINE

15 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Pri 10:44 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Grandland X  ·  Vinicë

OPEL GRANDLAND 1.2 turbo 131 ks 2020 godina

14 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Pri 10:44 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Vinicë

AUDI Q2 1.6 tdi S- tronic DESIGN LUXE 2019 god

20 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Pri 19:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vinicë

VW GOLF VII 4MOTION HIGHLINE

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 15:35 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Vinicë

Land Rover Range Rover Sport 3.0 TDV6 HSE

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Pri 13:37 Banesa  ·  Vinicë

ПРОДАЖБА НА СТАНОВИ ВО ГРАДБА

799 EUR

Numri i dhomave: 2
02 Pri 05:38 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  MAN  ·  14.224  ·  Vinicë

MAN

37 000 EUR

29 Mar 09:35 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Vinicë

Seat Ibica 1.2

1 MKD

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Mar 12:32 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Vinicë

Komplet drvena detska masa + stolcinja, NOVI

4 200 MKD

26 Mar 20:48 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Vinicë

NOVA HRANILKA KINDERKRAFT 2 VO 1

3 890 MKD

25 Mar 13:29 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Vinicë

Organizer za knigi i igracki, NOVI

2 800 MKD

25 Mar 12:52 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  DAF  ·  CF  ·  Vinicë

SE PRODAVAAT 2 DAF CF 85.410 Vlekaci

1 EUR

24 Mar 12:39 Objekte të huaja  ·  Vinicë

Apartman vo Grcija

120 000 MKD

23 Mar 14:36 Vetura  ·  Suzuki  ·  Jimny  ·  Vinicë

Se prodava Suzuki Jimny

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 20:56 Vetura  ·  Subaru  ·  Legacy  ·  Vinicë

Subaru Legacy 2010 dizel

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 01:23 Shtëpi  ·  Vinicë

Се продава куќа со плац во Виница

Numri i dhomave: 6
12 Mar 22:40 Makina dhe Vegla  ·  Vinicë

Celje Slovenija

1 500 EUR

12 Mar 20:15 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Vinicë

Audi a4

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Mar 21:30 Vetura  ·  BMW  ·  525  ·  Vinicë

BMW 525 2005 god

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Mar 18:47 Vetura  ·  BMW  ·  X6  ·  Vinicë

BMW X6 M50d

56 000 MKD

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Mar 21:14 Vetura  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Vinicë

PEUGEOT 3008 1.6 BLUE HDI

18 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 19:44 Vetura  ·  Peugeot  ·  407  ·  Vinicë

Peugeot 407 1.6 HDI 2010 god.

5 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 18:49 Vetura  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Vinicë

Renault Kangoo

1 050 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 22:22 Pajisje Audio  ·  Të tjera  ·  Vinicë

Blutot zvucnik

400 MKD

14 Shk 20:07 Shtëpi  ·  Vinicë

Се продава куќа во Виница

Numri i dhomave: 7
13 Shk 16:40 Hapsirë afariste  ·  Depo  ·  Vinicë

Se izdavaat dva delovni objekti.

09 Shk 10:42 Vetura  ·  BMW  ·  730  ·  Vinicë

BMW 730D dizel 2020

83 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
07 Shk 18:30 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Vinicë

Nike Air Force '07

6 000 MKD

05 Shk 15:47 Vetura  ·  Renault  ·  Grand Espace  ·  Vinicë

Се продава автомобил Renault Grande Espace 2.2

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Shk 18:39 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Vinicë

Bmw 320d xDrive M Sport Touring

17 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Jan 12:18 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 400  ·  Vinicë

Se prodava Mercedes E400

51 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Jan 14:11 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Vinicë

Audi A4 B8 2.0 tdi 105kw delovi

1 MKD

30 Jan 07:41 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Vinicë

Audi A4 B8 2.0 tdi 105kw delovi

1 MKD

28 Jan 10:26 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 146  ·  Vinicë

Alfa Romeo 146 junior 1999

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Jan 09:38 Anije dhe skuterë uji  ·  Anije me motor  ·  Друга марка  ·  Mercury  ·  Vinicë

CAMEC GLISER

2 500 EUR

27 Jan 09:36 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Volvo  ·  FH  ·  Vinicë

Volvo euro 5

11 000 EUR

26 Jan 09:56 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A04s  ·  Vinicë

Prodavam nov SAMSUNG Galaxy A04s neotpakuvan

6 000 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Vinicë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione