Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Traktor IMT

Shitet nga: Aco 23 Tet 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Prodhuesi
IMT
Modeli
560
Prodavam traktor cena po dogovor
Leaflet
Në fillim