Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Teski vozila i prikolki

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Ган 2007 Дооел 27 Qer 09:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
IVECO STARLIS 420 0 МКД
MAN 0 МКД
DAF 0 МКД
MAN TGA 0 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Strugë
Prodhuesi
DAF
Modeli
XF
Volvo, DAF, MAN, Iveco...
Ган 2007 Дооел
Транспорт и Логистика
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ул, Маршал Тито -52 Tregoje në hartë
070261537
Ган 2007 Дооел
070261537
Leaflet
DAF XF 0 МКД
MAN TGA 0 МКД
IVECO STARLIS 420 0 МКД
MAN TGX 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione