Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Strugë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Strugë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Strugë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

21 Maj 13:32
Линк
Vetura  ·  BMW  ·  116  ·  Strugë

BMW 116i 85kw E87

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 11:29
Линк
Banesa  ·  Strugë

Prodavam 2 stana vo Struga po 135 i 138m2 novogradba, duplex

Numri i dhomave: 4
Sot 10:47 Banesa  ·  Strugë

Издавам стан под кирија

Numri i dhomave: 2
Sot 06:41 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 350  ·  Strugë

MErcedes-Benz GL 350

445 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Strugë

VW GOLF 5 1.9 TDI TOUR 2007

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:42 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Strugë

VW GOLF 5 1.9 TDI TOUR 2007

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 02:22
Линк
Moped (nën 50cc)  ·  Hamachi  ·  Drug model  ·  Strugë

Hamachi

1 300 EUR

21 Maj 13:32
Линк
Vetura  ·  BMW  ·  116  ·  Strugë

BMW 116i 85kw E87

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Maj 10:09 Anije dhe skuterë uji  ·  Anije me motor  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Strugë

Gliser so kabina

15 000 EUR

20 Maj 15:11
Линк
Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Strugë

Seat ibiza

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 16:41 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Strugë

Se prodava Samsung Galaxy Bubs FE NOVI

4 700 MKD

18 Maj 22:20 Vetura  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Strugë

Ford prodazba

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
18 Maj 21:33 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Strugë

Bojler “BOSCH” 81L kako nov!

5 000 MKD

18 Maj 19:57 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Strugë

Mercedes-Benz E250 CDI 4MATIC 7G-tronic 2012g

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Maj 19:24 Dhoma  ·  Strugë

Sobi Vila Bolonja

16 Maj 15:22 Banesa  ·  Strugë

Banese per turiste

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
16 Maj 11:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Strugë

GOLF 7 2.0TDI 2016

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 04:48 Makina për kamping  ·  Strugë

kupuvam kamp prikolka

2 500 EUR

15 Maj 13:17 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Strugë

Euro kuka

300 EUR

15 Maj 13:09 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Strugë

Euro kuka

300 EUR

14 Maj 18:03 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Strugë

Stan od 80m2 vo Struga

98 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Online
14 Maj 14:19 Banesa  ·  Strugë

Se prodavat novi stanovi vo Struga

950 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
14 Maj 09:35 Banesa  ·  Strugë

Se prodava nov stan od 73m2 vo Struga

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
13 Maj 11:58 Makina dhe Vegla  ·  Strugë

Top line Kaufmann

220 EUR

13 Maj 09:12 Banesa  ·  Strugë

EXTRA CENA 800 e.ezerski lozja jug stan 85m2 do plaza

800 EUR

Numri i dhomave: 3
12 Maj 10:40 Të tjera  ·  Strugë

Pedalinki

123 MKD

12 Maj 10:39 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Strugë

Tiguan 2.0 TDI 2019

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Maj 18:00 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Strugë

Banese 133m2 me pamje nga liqeni

1 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 6
11 Maj 17:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Strugë

Golf 4

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 15:21
Линк
Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Strugë

Audi A6 3.0 2005 TDI

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 19:10 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Strugë

Rtx 2060 Graficka

12 000 MKD

09 Maj 08:54 Banesa  ·  Strugë

DURRES - APARTAMENT PAMJE DETI 2+1 - WHITE HILL -

Numri i dhomave: 2
07 Maj 23:04 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS5  ·  Strugë

Se Prodava PS5 825GB + Hogwarts Legacy

30 000 MKD

07 Maj 22:02 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Strugë

Mercedes 123

1 500 MKD

Viti: 1981
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Maj 17:38 Moped (nën 50cc)  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Strugë

MS Energy e10

24 000 MKD

07 Maj 15:14 Shtëpi  ·  Strugë

prodazba na kukja vo Struga

Numri i dhomave: > 10

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Strugë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione