Solarka MAN 10.163

Shitet nga: dalibor 09 Tet 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Kumanovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: MAN
Modeli: 10.163
se pordava solarka vo odlicna sostojba povekje info na brojot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim