MAN za zimska sluzba

Shitet nga: Dalibor 09 Tet 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Kumanovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: MAN
Modeli: Drug model
Kamionite se se mnogu dobra sostojba povekje informaci na brojot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim