Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MAN 19.422

Shitet nga: Man 24 Nën 02:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se Prodava Man.. 19.422.
Kamionot e vo Odlicna Sostojba.. Pojacan na Federi, novi amortizeri, novi 4 gumi, Registriran. Cela Godina
Mozi da se vidi i proba vo sekoe vreme
070/269/017
078/275/716
Leaflet
Në fillim