Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MAN 480 Euro 5

16 500 EUR

Shitet nga: Џоко 21 Gush 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
MAN 480 Euro 5
Год.на производство 2008
Поминати 950.000 км
Сервисиран со нов ладник,нова перка со виско за ладење и др.
Комплетен сервис во Грција

ПОЛУПРИКОЛКА ЛАДИЛНИК "SHMITZ"
Год.на производство 2002
Регистрирана до Ноември/2017
Гуми 70%, потрошени 30%
ЦЕНА 13.000€
Џоко
070253131
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione