Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Strumicë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Strumicë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Strumicë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

06 Dhj 16:45
Линк
Vetura , Strumicë

Mercedes A 180

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Nën 10:11
Линк
Vetura , Strumicë

Се продава Audi A7 3.0 TDI Quattro 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:24
Линк
Vetura , Strumicë

Citroen C3 2006 benzin plin

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 17:05 Kafshë shtëpiake Qen , Strumicë

Sarplaninci

250 EUR

Sot 15:58 Кafshët e fermave , Strumicë , Vasilevë

Se prodava Konj

Sot 13:17 Kafshë shtëpiake Mace , Strumicë

British longhair

1 MKD

Sot 13:13 Kafshë shtëpiake Mace , Strumicë

Persiski macinja

200 EUR

Sot 11:45 Vetura , Strumicë

Ford Fusion 1.4 TDCI/Diesel/2008 god

2 900 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:55 Makina dhe Vegla , Strumicë

Се продава машина за брусење

Dje 23:00 Banesa , Strumicë

Трисобен Стан 78m2 Први спрат!

75 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 3,5
Dje 12:24
Линк
Vetura , Strumicë

Citroen C3 2006 benzin plin

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:14 Vetura , Strumicë

Peugeot 407 coupe V6 204ks

4 900 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:53 Vetura , Strumicë

Jeep Grand Cherokee Summit AWD

25 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 02:33 Të tjera , Strumicë , Bosilovë

Prodavam prikolka

12 000 MKD

06 Dhj 17:33
Линк
Të tjera , Strumicë

Kamin

8 000 MKD

06 Dhj 17:33 Vetura , Strumicë

VW SCIROCCO 1.4TSI

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Dhj 16:45 Vetura , Strumicë

Mercedes A 180

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Dhj 08:47 Kompjuterë (komplet) Kompjutera desktop , Strumicë

Se prodava

10 000 MKD

06 Dhj 08:47 Konzolatë për lojëra , Strumicë

PS4/PlayStation 4

14 000 MKD

05 Dhj 16:19 Dhoma , Strumicë

Se izdavaat sobi od sprat od kuka

6 000 MKD / muaj

05 Dhj 15:44 Banesa , Strumicë

Se izdava dvosoben opremen sprat od kuka

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
05 Dhj 14:26
Линк
Banesa , Strumicë

Se izdava stan vo Strumica

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
05 Dhj 11:36 Vetura , Strumicë

Peugeot 207 1.6i

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Dhj 17:12 Shitorja Vetura , Strumicë

SK-2171-АЕ – КЕЦ Струмица

160 000 MKD

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Dhj 19:40 Autopjesë dhe Pajisje Goma dhe Bandazhe , Strumicë

bandazi 15 " (golf 4)

4 000 MKD

03 Dhj 13:33 Vetura , Strumicë

FORD KUGA 2.0d / 163hp

11 250 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Dhj 10:24 Vetura , Strumicë

Peugeot 308 Allure - Swiss Edition

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Dhj 18:22
Линк
Vetura , Strumicë , Bosilovë

Se prodava BMW 318D

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 15:07 Kafshë shtëpiake Mace , Strumicë

British shorthair colorpoint

50 EUR

01 Dhj 14:45 Kafshë shtëpiake Mace , Strumicë

Persiski macinja-vrvni domashni legla

250 EUR

01 Dhj 14:15 Kafshë shtëpiake Mace , Strumicë

British longhair

01 Dhj 06:05 Shitorja Vetura , Strumicë

Продажба на моторно возило FIAT LINEA

3 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Strumicë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione