Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW TRANSPORTER T5

9 999 EUR

Shitet nga: Przo Bitola 04 Jan 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
VW TRANSPORTER T5 FURGON / 1968 sm3 / 75 kw / 102 ks / 2013 god./ 163000 km / prva registracija 15.01.2014 godina/neuvezuvano kupeno od Porsche Skopje/ registrirano do 15.01.2018 godina.

Cena 9.999 eur + DDV povratno

http://www.przo.com.mk

070/207-336
Przo Bitola
070207336
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione