Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Viljuskar 4.5 tonski

6 000 EUR

Shitet nga: Mile 26 Gush 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shtip
Se prodava viljuskar toyota nosivost 4.5 tona dizel vo ekstra sostojba redovno servisiran visina na diganje 3 metra
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione