Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Yamaha R6

2 200 EUR

Shitet nga: Marjanco 28 Dhj 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Prodhuesi
Yamaha
Modeli
YZF
Motorot e vo top sostojba pali vozi registiran na Mk dokumenti pred tri meseci e registriran.

Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme
-Smeneto ulje pred 300km
-Gumi novi
-Prenos dzvedzi i lanec novi
Poveke informacii na telefon 076-370-080
Marjanco
076-370-080
Leaflet
Në fillim