Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Probishtip

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Probishtip , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Probishtip ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

20 Maj 23:39 Vetura  ·  Honda  ·  Accord  ·  Probishtip

Honda Accord 2.2 i-dtec 150ks

8 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 21:08 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Probishtip

Niva vo Legovec (Zletovo) 5060m2

5 000 EUR

19 Maj 20:15 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Rimorkio  ·  Probishtip

Prikolka

16 Maj 16:13 Banesa  ·  Probishtip

Стан во Пробиштип

Numri i dhomave: 3
16 Maj 04:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Probishtip

Golf 5 1.9 TDI, 2008 god, 66kw, 90hp

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 14:20 Banesa  ·  Probishtip

Се изнајмува стан

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 30
02 Maj 16:48 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Probishtip

Se prodavaat

15 Pri 14:30 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Volvo  ·  460  ·  Probishtip

VOLVO EUR 6

27 000 EUR

12 Pri 10:24 Vetura  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Probishtip

Se prodava Toyota Auris D4D 2.0 2009g

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Pri 16:11 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Probishtip

Audi A4 B6

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 15:36 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Probishtip

AUDI A4 1.9 tdi 116ks

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Pri 05:34 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Probishtip

Купувам плац

18 Mar 20:07 Të tjera  ·  Probishtip

Se prodava Ciaomi 3 el.skuter

250 EUR

10 Mar 17:31 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Probishtip

Plakar i dva kreveti

10 Mar 19:55 Të tjera  ·  Probishtip

Elektromotorna pumpa za vadenje voda od bunar

3 000 MKD

22 Shk 11:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Probishtip

SE PRODAVA PASSAT B6 2.0 VO ODLICNA SOSTOJBA

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Shk 02:23 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Probishtip

Graficki karti

8 000 MKD Намалена цена

08 Shk 10:34 Hapsirë afariste  ·  Të tjera  ·  Probishtip

Se izdava deloven prostor vo Probistip

1 EUR / muaj

29 Jan 14:14 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Probishtip

Elektricna Chicho pumpa za izmolzuvanje

3 500 MKD

28 Jan 11:21 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Colt  ·  Probishtip

Mitsubishi Colt 1.3 95ks socuvana registrirana

3 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 23:33 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Colt  ·  Probishtip

Mitsubishi Colt 1.3 95ks 2011 Swiss Champion oprema socuvan

4 250 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Jan 11:20 Shtëpi  ·  Probishtip

Vikendica vo centarot na ponikva

Numri i dhomave: 10
05 Jan 17:58 Banesa  ·  Probishtip

Купувам стан

02 Jan 13:32 Vetura  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Probishtip

Se prodava Toyota Rav4

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 16:37 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Probishtip

Se prodava Opel Zafira 2.0 DTI 2005 godina

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Dhj 16:47 Banesa  ·  Probishtip

Купувам стан во Пробиштип

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Probishtip nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione