Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Baotian Rambo 151cc

Shitet nga: Goran St 23 Dhj 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Proizveden 2011 kupen od salon vo 2013
prv gazda
nema nikakva vlozuvacka
okolu 4000 km pominati
novi gumi
nov akumulator
mozi zamena za kola
* cena po dogovor
Goran St
078390053
Në fillim