Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Motor Lifan

2 700 EUR

Shitet nga: Sali Dje 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Tetovë
Motoçikleta
Sportiv
Prodhuesi
Lifan
Atv 400cc 4x4 2009
Leaflet
Në fillim