Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tetovë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Tetovë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tetovë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

20 Shk 10:33
Линк
Vetura  ·  Mazda  ·  CX-7  ·  Tetovë

MAZDA CX-7

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Shk 16:50
Линк
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Tetovë

Stanovi vo gradba vo centar vo blizina na ploštadot

1 300 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Dje 18:02
Линк
Vetura  ·  Seat  ·  Tarraco  ·  Tetovë

SE PRODAVA

40 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Sot 08:22 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Audi A6 2.7 TDI-ITNOO

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:31 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tetovë

Plac mbi liftin

Dje 22:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

Extra Golf 1.9 TDI Goal

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:21
Линк
Të tjera  ·  Tetovë

cistenje crna magija prokletstvo ekzorcizam

500 MKD

Dje 22:02 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Tetovë

Се продава домаќинско возило Мазда 3

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:46
Линк
Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 250  ·  Tetovë

Mercedes GLE 250d/205ks/2016

36 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:16 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Tetovë

Mercedes-Benz B180 cdi 2007 odlicen moze zamena

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tetovë

Odlicna Bora 1.9TDI 116(6 MENIAC) Servisiran Klimatronic

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:13 Vetura  ·  Opel  ·  Antara  ·  Tetovë

Opel Antara 2.0 CDTI 4X4 odlicna moze zamena

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:10 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tetovë

Staklooo Podobar Zdravje Astra 1.7 Td Registriran

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:02
Линк
Vetura  ·  Seat  ·  Tarraco  ·  Tetovë

SE PRODAVA

40 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 17:57 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Tetovë

Se prodava stan novogradba 91m2 na 29ti Noemvri, Tetovo

1 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Dje 17:49 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Tetovë

Se prodava stan 101m2 vo novogradba na 29ti Noemvri, Tetovo

1 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Dje 15:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tetovë

VW PASSAT 2.0 125KW 2007

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:42 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Tetovë

Stan od 52m2 vo Tetovo

50 990 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 14:42 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Tetovë

Stan od 57m2 vo centarot na Tetovo

64 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 14:42 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Tetovë

Stan od 55m2 vo Tetovo

50 990 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 14:42 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Tetovë

Nov stan od 112m2 vo strog centar na Tetovo

140 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 14:42 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Tetovë

Stan od 47m2 vo Tetovo vo blizina na tekstilno učilište

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 14:22 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tetovë

Plac od 880m2 vo Tetovo

62 000 EUR

Dje 14:16 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 200  ·  Tetovë

Mercedes GLA 200D 4Matic 2016 7G-tronic-Full oprema

22 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 12:42 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë  ·  Bogovinë

Golf 3 Tdi 1.9

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:27 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Tetovë

LENOVO I5 8th generation- SSD - 15.6"

250 EUR

Dje 11:39 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Tetovë

Se prodava stan vo Blok 70 vo Tetovo

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Dje 11:39 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Tetovë

Se prodava stan vo Pr. Bavca vo Tetovo

50 990 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 11:38 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Tetovë

Se prodava stan vo Pr. Bavca vo Tetovo

50 990 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 09:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

Golf 5 plus 1.9TDI 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

Golf 4-1.9TDI CLIMA

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 06:41 Banesa  ·  Tetovë

Se prodava ili zamenuva stan vo Tetovo dupleks so stan vo Sk

Numri i dhomave: 7
Dje 02:31 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 400  ·  Tetovë

MERCEDES BENZ E 400 AMG

2 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Shk 23:01 Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Tetovë

Audi A5 dizel 2008

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 21:09 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tetovë

Shitet toke mbi Gajre

13 EUR

21 Shk 19:08 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS5  ·  Tetovë

PlayStation 5 (PS5) + GTA5 & The Crew Motorfest

29 999 MKD

21 Shk 19:07 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tetovë

VW TOURAN 1.6 TDI DSG AUTOMATIC BLUEMOTION NAVI 7 SEDISTA-11

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Shk 17:12 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Tetovë

SEAT LEON 1.6 TDI 81kw 2017god. "AVTOCENTAR"

12 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Shk 17:07 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

VW GOLF 7 1.6 TDI 77kw 2015god. "AVTOCENTAR"

10 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Shk 17:03 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

VW GOLF 6 2.0 TDI 81kw REG. 2010god. "AVTOCENTAR"

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 16:19 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tetovë

Garnitura

450 EUR

21 Shk 15:34 Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tetovë

Ford Mondeo 2.0 FULL

4 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Shk 14:40
Линк
Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tetovë

Опел Астра 1998 год

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Shk 14:38 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Tetovë

Stan od 55m2 vo Tetovo - Pržova Bavča

50 990 EUR

Numri i dhomave: 2
21 Shk 14:35 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Tetovë

Stan od 52m2 vo Tetovo – Pržova Bavča

50 990 EUR

Numri i dhomave: 2
21 Shk 12:42 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Tetovë

Stan vo gradba vo Strog Centar vo Tetovo

124 999 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
21 Shk 11:19 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tetovë

SEAT IBIZA 1.2 TDI 55kw 2011god. "AVTOCENTAR"

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tetovë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione