Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Jawa 350 vo odlicna sostojba

500 EUR

Shitet nga: miroslav 28 Nën 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Motoçikleta
Touring
Prodhuesi
Jawa
Modeli
350
Motorot e vo odlicna sostojba pominati samo 2000 km
vredi da se vidi i proba
miroslav
071768016
Leaflet
Në fillim