Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

EAXO group

0 MKD

Shpallja e kompanisë Kërkohet punë nga: EAXO group 31 Mar 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nudi i gi zavrsuva ovoj vid na raboti:
Site vidovi na raboti so malter, glet, gips platni, fasadi i drugi.
Postavuvanje i niveliziranje na prostorite so ibercug.
Montaza na plocki vo site vidovi na prostorii.
Instalacija na vodnata mreza i sanitarnite elementi.
Poderzuvanje na golemi objekti so haus majstori, cistaci i drugi
Za podetalni informaci ve molime da ne kontaktirate.
Tel: 075 340 900
EAXO group
075 340 900
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione