Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara prodavacka

Ofrohet punë nga: Marija 10 Shk 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Sektori
Të tjera
Se bara prodavacka nad 30 godini za vo prodavnica, so rabotno iskustvo. Podetalni informacii na 078 495493.
Leaflet
Në fillim