Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Jambolii i kilimi

200 EUR

Shitet nga: Mare 19 Maj 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shtip
Se prodavat 2 novi beli jambolii racno izraboteni so dimenzii 2.20 na 2.00 i 2 novi kilimi so dimenzii 2.10 na 3.00, racno izraboteni cisto novi ne upotrebuvani,po cena po 50 evra poedinecno,ili site za 200 evra,
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione