Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nisalka i relaksator

1 500 MKD

Shitet nga: Igor 28 Qer 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Vo odlicna sostojba.Cenata e fiksna i vazi za dvete raboti
Leaflet
Në fillim