Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PEARL PEDALA NOVA NEOTPAKOVANA

80 EUR

Shitet nga: Mome kostadinovski 13 Mar 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodava nova neotpakovana pedala za tapani donesena od ŠVAJCARIJA kako Podarok
Mome kostadinovski
070313414
Leaflet
Në fillim