Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Pedigre za zlaten retriver

Blihet nga: Климент Чакар 10 Dhj 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Strugë
Kafshet shtëpiak
Qen
Се бара педигре за златен ретривер(бел), женка, стара 3 години.
Климент Чакар
076480970
Leaflet
Në fillim