Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Turski Mauser

2 500 EUR

Shitet nga: Zoran 18 Pri 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Turski Mauser 1890godina kalibar 7.65mm vo odlicna sostojba,kompletno ispraven, vo upotreba,so dozvola za poseduvawe i nosewe.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione