Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Resnjë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Resnjë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Resnjë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

11 Shk 14:29
Линк
Tokë/Fusha dhe farma  ·  Resnjë

КО Претор КО Сливница

31 Jan 23:03
Линк
Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Resnjë

Otkup na motorni vozila


Dje 10:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Resnjë

VW PASSAT CC 2.0 DSG 6+R 4MOTION

9 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:06 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Resnjë

MERCEDES B180 CDI 7G + R 2012

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Resnjë

VW SHARAN 2.0 TDI 103 kw 140KS 2011

13 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:05 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Resnjë

MERCEDES E 220 CDI 7G 2012

14 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Shk 20:44 Shtëpi  ·  Resnjë

SE PRODAVA KUKJA VO STENJE

1 MKD

Numri i dhomave: 3
22 Shk 12:38 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Resnjë

Ovostarnik so magacin

22 Shk 10:55 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Resnjë

MERCEDES ML. BENZ 320 dzip4x4

5 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 18:44 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  740  ·  Resnjë

BMW 740XD LONG FACELIFT 2013 MODEL

27 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 18:39 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Resnjë

MERCEDES C 220 CDI 170KS ELEGANCE

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 18:20 Makina dhe Inventarë  ·  Të tjera  ·  Resnjë

Ножици за кроење

16 Shk 19:18 Auto sallon Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Resnjë

PORSCHE CAYENNE 3.0D 2012 GOD FULL !!!

29 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 19:16 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X6  ·  Resnjë

BMW X6 3.0D X-DRIVE 2010 MODEL

18 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 18:47 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Resnjë

BMW 318GT 2.0D 2015 MODEL KAKO NOVO !!!

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 18:44 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Resnjë

AUDI A5 2.0 TDI 170KS SPORTBACK

12 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Shk 18:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Resnjë

VW Golf 6 1.6tdi 77kw 2011 odlicen Swedish import

7 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Shk 14:29
Линк
Tokë/Fusha dhe farma  ·  Resnjë

КО Претор КО Сливница

11 Shk 11:50 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Resnjë

Volan za AUDI

100 EUR Намалена цена

09 Shk 14:04 Shtëpi  ·  Resnjë

SE PRODAVA KUKJA VO STENJE

1 MKD

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
04 Shk 01:57 Shtëpi  ·  Resnjë

Поволно! Се продава вила во Стење

35 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
02 Shk 23:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Resnjë

Passat CC 2008 2.0 140

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 23:03 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Resnjë

Otkup na motorni vozila

31 Jan 08:28 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Resnjë

Aluminski stakleni i nadvoresni ogradi

50 EUR Намалена цена

27 Jan 21:42 Shtëpi  ·  Resnjë

Се продава куќа во Ресен во центарот

Numri i dhomave: 8
26 Jan 12:42 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Resnjë

Mercedes-Benz A Class A 180cdi BlueEfficiency style

14 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Jan 10:17 Shitore Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Resnjë

Vozaci za rabota vo Svedska

23 Jan 23:59 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Resnjë

TRAKTOR IMT 533

1 500 EUR

23 Jan 10:10 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Resnjë

ПРЕТОР, ВИЛСКА НАСЕЛБА, КАРАБИНА, СО ДОКУМЕНТИ

19 500 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 120
21 Jan 18:40 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Resnjë

delovi za Mercedes w202 i w210

500 MKD

18 Jan 15:36 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Resnjë

Opel Astra 1997 1.9TD

550 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 15:35 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Resnjë

Plac vo Pretor

18 Jan 05:03 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Resnjë

Aluminski ogradi gelenderi parmaka

60 EUR

15 Jan 13:29 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Resnjë

MERCEDES CLS 350CDI AMG LINE OD CH KAKO NOV EKSTRA FUL OPREM

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Jan 13:28 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Resnjë

MERCEDES E220CDI AVTOMATIK KAKO NOV OD CH MOZNA ZAMENA

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Jan 13:27 Auto sallon Vetura  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Resnjë

Jaguar XF 2.7d bi-turbo 207ks full servis registriran+karton

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Jan 13:26 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Resnjë

VW GOLF 7 1.6TDI 105KS KAKO NOV FULL OPREMA REG DO 05/2024

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Resnjë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione