Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opticki Nisan Bushnell Elite

0 MKD

Shitet nga: Ace 09 Shk 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Opticki nisan Bushnell Elite 4200 6-24x40. Nov Proizveden vo Japan.Kvalitetna optika se montira na sekoj karabin sto znaci go izdrzuva sekoj kalibar so visoka tocnost i preciznost. Cena po dogovor.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione