Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nike patiki

800 MKD

Shitet nga: Atanasij Pitovski 01 Sht 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Manastir
Prodhimet
Për meshkuj
1 nedela noseni patiki/kopacki
Atanasij Pitovski
075512399
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione