Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Elektronika | Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 11:14
Линк
Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Shkup , Centar

GeForce RTX 3090

1 000 EUR Намалена цена


Dje 11:14
Линк
Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Shkup , Centar

GeForce RTX 3090

1 000 EUR Намалена цена

06 Dhj 18:51 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Kumanovë

Хард диск

5 500 MKD

29 Nën 12:00 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Shkup

SAMSUNG TAB A

4 000 MKD

28 Nën 21:58 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Shkup

RTX 3080 Palit Gaming Pro

23 000 MKD

28 Nën 09:57
Линк
Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Shkup , Karposh

Se prodava Epson L3251

6 000 MKD

27 Nën 17:08 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Strugë

Honor pad x8

9 000 MKD

27 Nën 16:42 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Shkup , Gjorce Petrov

Razer Cynosa V2

1 500 MKD

27 Nën 08:11 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Ohër

Sapphire Nitro RX 5700 XT

200 EUR Намалена цена

26 Nën 21:48 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Shkup , Aerodrom

Monitor LG

2 500 MKD

26 Nën 16:10 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Manastir

Monitor LG FLATRON 1943SS-PF

1 500 MKD Намалена цена

23 Nën 22:55 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Shkup , Centar

Prodavam procesori

1 500 MKD

22 Nën 20:24 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Shkup , Centar

RAM DDR4 SODIMM

2 000 MKD

22 Nën 07:30 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Strugë

ReDragon tastatura k616 pro

2 300 MKD

21 Nën 18:34 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Shkup , Kisella Voda

Gaming PC

26 000 MKD

21 Nën 18:17 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Shkup

RX 580 4GB sapphire nitro

3 000 MKD

20 Nën 11:42 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Tetovë , Jagunoc

Se prodava RX550 4gb

3 500 MKD

19 Nën 05:09 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Sveti Nikollë

Portable 10TB SSD

1 500 MKD

17 Nën 21:49 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Tetovë , Bërvenicë

Komplet tastatura i maus

1 350 MKD

16 Nën 14:24 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Shkup , Karposh

EVGA RTX 3070

350 EUR Намалена цена

15 Nën 20:23 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Shkup

Rek Ormar

8 000 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione