Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Të tjera

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

14 Shk 12:52
Link:
Të tjera  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Krsenje rusenje secenje beton

Dje 09:01
Link:
Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Philips Lumea Bri 953

21 000 MKD

18 Shk 14:44
Link:
Të tjera  ·  Shkup

Parketar Parket


Sot 09:04
Link:
Të tjera  ·  Shkup  ·  Butel

Akvarium

Dje 20:22 Të tjera  ·  Shkup  ·  Butel

Se prodava Scott Aspect 930

700 EUR

Dje 20:10 Të tjera  ·  Shkup  ·  Butel

Se prodava BMX od GT bikes

450 EUR

Dje 12:28 Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Транспортер за мачки

500 MKD

Dje 09:01 Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Philips Lumea Bri 953

21 000 MKD

23 Shk 19:52 Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Original parfemi

3 000 MKD

22 Shk 21:02 Të tjera  ·  Shkup  ·  Karposh

Итно! Се продава комплет спална

13 000 MKD

22 Shk 18:02 Të tjera  ·  Manastir

Sankerski stolici

2 000 MKD

22 Shk 02:21 Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Plac niva vikendica

21 Shk 10:34 Të tjera  ·  Veles

KOGEL PRIKOLKA

8 000 EUR

21 Shk 09:50 Të tjera  ·  Tetovë

TERKAC ROCK MACHINE 300

600 EUR

20 Shk 21:20 Të tjera  ·  Strugë

inventar

1 MKD

20 Shk 20:16 Të tjera  ·  Shkup  ·  Çair

Se prodava kompresor za kislorod

500 EUR

20 Shk 17:01 Të tjera  ·  Negotinë

Se prodavaat palmi

20 Shk 15:08 Të tjera  ·  Negotinë

otkupuvam stari klimi po ekstra cena

100 MKD

19 Shk 17:38 Të tjera  ·  Gostivar

Tegli so kapak

20 MKD

19 Shk 16:47 Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

инвентар

100 MKD

19 Shk 09:42 Të tjera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Play station 4

12 000 MKD

18 Shk 20:21 Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Машина за шиење bagat danica

3 000 MKD

18 Shk 14:44
Link:
Të tjera  ·  Shkup

Parketar Parket

18 Shk 13:30 Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Greac ivoclar programat

300 EUR

18 Shk 09:57 Të tjera  ·  Negotinë

Sliki na platno

3 000 MKD

16 Shk 14:06 Të tjera  ·  Shkup

Куче шарпланинец

50 EUR

15 Shk 14:17
Link:
Të tjera  ·  Kumanovë

Садници Лешници

70 MKD

14 Shk 20:44 Të tjera  ·  Dellçevë

Fiskalen aparat

16 000 MKD

14 Shk 12:52 Të tjera  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Krsenje rusenje secenje beton

13 Shk 14:56 Të tjera  ·  Gostivar

Se Prodava

13 Shk 10:26 Të tjera  ·  Berovë

Инвалидска количка

86 000 MKD

13 Shk 09:11 Të tjera  ·  Strugë

Se prodava Kompresor 460L

1 500 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione