Çair | Makina | Vetura | Subaru | Impreza

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


15 Shk 19:45 , ,

Subaru Impreza AWD zamena

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
04 Shk 10:33 , ,

Subaru Impreza 2.0 dizel -09

2 700 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Tet 09:48 , ,

Subaru Impreza 4x4

1 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Shk 14:56 , ,

Subaru Impreza 2.0 Diesel 4x4

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Pri 15:50 , ,

Subaru Impreza -95

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 14:09 , ,

SUBARU IMPREZA 1.5 -08 full oprema

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Në fillim