Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Punë dhe biznes | Makina dhe Inventarë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina dhe Inventarë , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Makina dhe Inventarë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

13 Shk 20:18
Линк
Për zyrë  ·  Manastir

Биро за канцеларија

3 000 MKD

22 Shk 21:26
Линк
Për restorane dhe kafene  ·  Shkup  ·  Centar

Prodavam inventar za ugostitelski objekt -restoran


Dje 13:43 Shitore Për parukeri / kozmetikë  ·  Ohër

Novi kozmeticki aparati

220 EUR

Dje 13:07
Линк
Makina dhe vegla industriale  ·  Prilep

Xerox DocuColor 700

Dje 13:01 Të tjera  ·  Shkup  ·  Çair

Se prodavat Komori za Marketi

800 EUR

22 Shk 23:40 Për zyrë  ·  Shkup

Mimaki UJF3042 HG UV Printer

5 320 EUR

22 Shk 21:26
Линк
Për restorane dhe kafene  ·  Shkup  ·  Centar

Prodavam inventar za ugostitelski objekt -restoran

22 Shk 21:25
Линк
Për restorane dhe kafene  ·  Shkup  ·  Centar

Prodavam inventar za ugostitelski objekt -restoran

22 Shk 12:05 Shitore Për restorane dhe kafene  ·  Kavadar

Profesionalna kujna

4 000 EUR

22 Shk 12:04 Shitore Për restorane dhe kafene  ·  Kavadar

Nova profesionalna friteza Falcon

2 900 EUR

22 Shk 11:30 Për parukeri / kozmetikë  ·  Shkup  ·  Butel

IPL laser -hair removal

950 EUR

22 Shk 09:18 Për restorane dhe kafene  ·  Shkup  ·  Centar

VENTILACIJA

21 Shk 17:27 Makina dhe vegla industriale  ·  Kumanovë

CIRKULAR SO FREZA GF SCHWEIZ !!!!

2 200 EUR

21 Shk 15:36 Shitore Makina dhe vegla industriale  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Digitalno merno trkalo TERRA 12

10 500 MKD

21 Shk 15:34 Shitore Makina dhe vegla industriale  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

GPS South Galaxy G3

4 000 EUR

21 Shk 15:33 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Totalna stanica Geo-Max ZOOM 50 2”

6 550 EUR

21 Shk 15:32 Shitore Makina dhe vegla industriale  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Nivelir F 32 NEDO Germany

410 EUR

21 Shk 12:04 Për zyrë  ·  Shkup  ·  Karposh

Канцелариски намештај

24 000 MKD Намалена цена

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina dhe Inventarë në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina dhe Inventarë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione